Kniha návštěv

Vložil jaaggi

Titulek fotbalové programy - zpravodaje

Odpovědět

Dobrý den, hledám mezi fanoušky nebo členy klubu Sokol Horušice sběratele fotbalových programů (zpravodajů), se kterým bych mohl spolupracovat při výměně fotbalových programů různých klubů z České republiky, případně odkoupím starší nepotřebné programy (zpravodaje).
Kontakt - football.programmes@seznam.cz

Datum 21.11.2013

Vložil Ladislav

Titulek Zpráva

Datum 26.04.2013

Vložil Jenda

Titulek derby - Horušice vs. Chotusice (otec nebo syn)

Odpovědět

osobně jsem zvědav, co nebo kdo (otec nebo syn) z tohoto utkání bude úspěšnější .Přikláním se k dlouhodobé zkušenosti a fotbalové praxi ,pochopitelně se to nemůže vztahovat na jednotlivce ,ale na celý tým jako celek.K uspokojení obou (Fst.x Fml.) by nám slušela remíza,tak ať nám to SIMENE dobře dopadne .

Datum 30.04.2013

Vložil simen

Titulek Re: derby - Horušice vs. Chotusice (otec nebo syn)

Odpovědět

dopadlo to jak to dopadlo,starší z dvojice chyboval, dva góly soupeři věnoval,ale soupeř si výhru zasloužil

Datum 04.04.2013

Vložil SIMEN

Titulek Kaňk B - Horušice 4:4

Hoši supr vybojovaný zápas

Datum 28.01.2013

Vložil Simen

Titulek Zimní příprava

Odpovědět

Tak jsem si myslel,že bylo dohodnuto a schváleno hráči,že zimní příprava bude probíhat každou sobotu na hřišti,ale asi to většina hráčů zapoměla.

Datum 28.02.2013

Vložil Jenda

Titulek Re: Zimní příprava

Odpovědět

Omlouvám se ze zimní přípravy, "(hokej)" , pokud budu moct přijedu do Kojic dle stanovených termínů - zdravím JS

Datum 03.09.2012

Vložil Petra

Titulek Horušice-KaňkB

Odpovědět

Hoši, hráli jste krásně. Už se na to dalo i po dlouhé době dívat.

Datum 05.09.2012

Vložil Soňa

Titulek Re: Horušice-KaňkB

Odpovědět